Your browser does not support script

 

CENTRALA LX + ASTERBOX ELNIX

 

 

Duże centrale LX firmy Elektronix - od 50 użytkowników do 1000 użytkowników - oferujemy w oparciu o serwer Asteriska wraz z modułami ASTERBOXA.

Zastosowanie specjalizowanych procesorów DSP w Asterboxach powoduje małe odciążenie pracy komputera z platformą Asteriska, co umożliwia zastosowanie słabszych i mniejszych komputerów.  Kolejną zaletą AsterBoxa jest to, że jako urządzenie zewnętrzne, może być instalowane w pewnej odległości od komputera z platformą Asteriska, co pozwala na stworzenie rozproszonych struktur telefonicznych.

Asterbox umożliwia także podłączenie kilku domofonów i radiowęzłów. W przypadku, gdy sieć komputerowa lub Asterisk przestaną działać, AsterBox gwarantuje wewnętrzną łączność telefoniczną i domofonową.

Dwie wersje Asterboxa

Mała wersja AsterBoxa w obudowie 10”  i wysokości 1U - przewidziana jest do instalacji 12 portów telefonicznych FXS czy FXO.

Druga, większa wersja AsterBoxa w obudowie 10” i wysokości 2U – ma możliwość rozbudowy od 4 do 48 portów telefonicznych FXS czy FXO.

 

Ilość portów telefonicznych może wynieść od 4 aż do 1000

rozmieszczonych nawet w wielu, różnych geograficznie miejscach.

 

Podstawowe parametry AsterBoxa.

·       Standardowy interfejs telefoniczny RJ11 dla porów FXS I FXO

·       Zgodność ze wszystkimi standardami VoIP i kompresji mowy min. G711, G723, G,726 G729 , GSM

·       generowanie ciszy (CNG - Comfort Noise Generation)

·       detekcja mowy (VAD - Voice Activity Detection)

·       usuwanie echa zgodne z G.165/G.168 do 96ms

·       dynamiczny bufor do usuwania efektu Jitter

·       Transmisja DTFM w standardzie RCF 2833

·       regulowany poziom głośności toru nadawczego i odbiorczego do 12dB na portach FXS i FXO

·       detekcja i generacja odwrócenia polaryzacji

·       detekcja i generacja CallerID

·       wyświetlanie CallerID (FSK)

·       wbudowane funkcje PBX: Połączenia zewnętrzne/wewnętrzne, przekierowanie, przełączanie, itp.

·       monitorowanie połączeń w czasie rzeczywistym SIP, monitorowanie napięć i prądów w portach     FXS i  FXO Asterboxa

·       Zasilanie 230V  od 3,5 VA do 9 VA

·       oprogramowanie w języku polskim

 

Czas drogich rozwiązań telekomunikacyjnych dla świata biznesu minął bezpowrotnie. Drogie i duże centrale cyfrowe wypierane są przez centrale w technologii IP. W rozwiązaniach telekomunikacyjnych dla średnich jak i dużych przedsiębiorstw, urzędów czy instytucji zaczyna się era panowania rozwiązań opartych o otwartą platformę Asterisk wraz z modułami AsterBox.

Decydując się na centralę LX firmy Elektronix opartej o Asterisk wraz z centralami AsterBox zyskujecie Państwo w pełni funkcjonalną, nowoczesną centralę telefoniczną za znacznie mniejszą cenę niż centrale konkurencji nie posiadające wielu funkcji jakie posiadają w standardzie (bez opłat i licencji) centrale firmy Elektronix

Centrale LX można rozbudować o dowolną liczbę modułów Asterbox umożliwiające także podłączenie kilku domofonów i radiowęzłów.

 

Cenną funkcją i możliwością central AsterBox Elektronix jest sieciowanie tych central oraz stworzenie rozproszonej struktury telekomunikacyjnej dla kilku a nawet kilkudziesięciu oddziałów firm znajdujących się w rożnych miejscach geograficzne.
Zewnętrzny użytkownik widzi to rozwiązanie jako całość firmy.

Standaryzacja, brak licencji oraz otwartość umożliwia również centralom AsterBox firmy Elektronix sieciowane z innymi centralami innych firm opartymi o technologie IP!

Rozwiązania dla Urzędów z wykorzystaniem Centrali LX - VoIP 

  lub z wykorzystaniem Centrali LX - VoIP/GSM
   
   
 
 

W razie pytań chętnie na nie odpowiemy. Prosimy kierować je na adres biuro@elektronix.pl . Cenniki wraz z ofertą na odpowiednie konfiguracje wysyłamy mailem.

 
monitoring pozycji    

| Mapa Strony | www.elektronix.pl | email: handlowy@elektronix.pl | email: biuro@elektronix.pl | tel, 226-363-675 | 01-214  Warszawa, ul. Laskowa 4|

Free counters!